زیبایی پزشکی

مزوژل پروایج

مزوژل پروایج

پروایج

سرم متراکم کننده Pro-Age برای تغذیه و هیدراته نگه داشتن مو از طریق اسید هیالورونیک آن طراحی شده است که توده مو را دوباره پر می کند و یک اثر صاف کنندگی فوق العاده ایجاد می کند.

وجود کلاژن دریایی اثرات مفید آن را طولانی تر می کند و به موهای شما جان تازه ای می بخشد و همچنین اثر ضد پیری فوق العاده ای دارد که به موهای شما جذابیت تازه می بخشد.

پروایج Bisostimulant بر پایه سرنگ از پیش پر شده هیالورونیک اسید 1 2 میلی لیتری/40 میلی گرمی

پرکننده پوستی ژل اسید ترمیم کننده زیست محرک Proage H

 

Proage H A Biostimulating Reparative Phase با 40 میلی گرم / 2 میلی لیتر هیالورونیک اسید خطی، ظرفیت بیوسنتزی فیبروبلاست ها را افزایش می دهد و باعث بازسازی یک محیط فیزیولوژیکی بهینه، تقویت فعالیت سلولی، هیدراتاسیون و سنتز کلاژن، الاستین و HA (اسید هیالورونیک آن) می شود. همچنین قادر است آسیب مزمن عکس به پوست را به طور قابل توجهی و سیستماتیک کند کند. از پیری پوست جلوگیری می‌کند، در درمان‌های جوان‌سازی پوست، در درمان ترک‌های پوستی و قبل از استفاده از پرکننده‌های داخل پوستی مشخص می‌شود.

پروایج برای چیست؟

Proage H A Biostimulating Reparative محصولی نوآورانه است که در مبارزه با ریزش مو موثر است. کار بر روی این آماده سازی بیش از 10 سال به طول انجامید – تاج آن فرمول ثبت شده جدید 7 پپتید انقلابی و اسید هیالورونیک است.

 

نوآوری نه تنها ترکیب آن است، بلکه فناوری جدید ثبت اختراع Caregen “فناوری انتشار پایدار” است – 14 روز پس از استفاده کار می کند.

 

این یک پیشرفت کامل در نحوه تحویل مواد فعال است – حداقل دوز فرمولاسیون غلیظ همچنان به مدت 2 هفته پس از درمان در پوست باقی می ماند و باعث آزادسازی و نفوذ آهسته و طولانی مدت مواد فعال می شود.

 

توصیه می کنیم بسته به نیاز خود، 4 یا 5 جلسه هفتگی و سپس هر 2 تا 3 ماه یک جلسه “نگهداری” ترتیب دهید. در پایان درمان می توانید روال معمول خود را از سر بگیرید. قرمزی فقط در چند ساعت از بین می رود.

نتایج آنی هستند و در جلسه اول شاهد بهبودی خواهید بود. این یک درمان است.

در کوتاه مدت، پوست شما صاف تر، روشن تر و محکم تر به نظر می رسد.

خوش آمدید، راهی مطمئن و راحت برای کلینیک ها، متخصصان مراقبت های بهداشتی و عمده فروشان برای خرید مواد شیمیایی فارما، و سایر دستگاه های پزشکی از یک منبع قابل اعتماد با قیمت رقابتی.

برند خرده‌فروشی CFL Health Solutions Ltd، یک توزیع‌کننده عمده‌فروشی مجاز که توسط سازمان تنظیم‌کننده دارو و سلامت (MHRA) در بریتانیا تنظیم می‌شود.

ارائه خدمات در 3 سایت اروپایی و با گستردگی جهانی به لطف تخصص برتر لجستیک ما، به قیمت، قابلیت های عرضه و خدمات خود می بالد و در نتیجه، ما یک پایگاه مشتری بسیار وفادار و مشتریان راضی در حال رشد داریم که به طور مکرر به ما مراجعه می کنند.

چرا پروایج بخریم؟

ما تمام نام‌های تجاری اصلی، از جمله فنتانیل، بی‌خوابی، مسکن‌ها، قرص‌ها و بسیاری از محصولات دیگر را عرضه می‌کنیم. اگر نمی توانید محصول مورد نظر خود را ببینید، لطفاً به ما ایمیل بزنید تا ما آن را برای شما تهیه کنیم. ما همچنین محصولات خود را داریم و می‌توانیم محصولات آزمایش شده با کیفیت را از طرف تولیدکنندگانی که به دنبال توزیع خرده‌فروشی و/یا راه‌اندازی از طریق پلتفرم ما هستند، ارائه دهیم.

همین امروز ثبت نام کنید و پس از تأیید حساب شما، می توانید از قیمت های رقابتی که مشتریان فعلی ما از آن لذت می برند لذت ببرید. اگر شما علاقه مند به دانستن روش های غیر جراحی هستید، ما بخش آموزشی خود را داریم که توسط پزشکان مجرب و ماهر در حال زندگی هستند.

توصیه می کنیم بسته به نیاز خود، 4 یا 5 جلسه هفتگی و سپس هر 2 تا 3 ماه یک جلسه “نگهداری” ترتیب دهید. در پایان درمان می توانید روال معمول خود را از سر بگیرید. قرمزی فقط در چند ساعت از بین می رود.

نتایج آنی هستند و در جلسه اول شاهد بهبودی خواهید بود. این یک درمان است.

پروایج

چگونه و چه زمانی از پروایج استفاده می شود؟

 • اثرات جانبی
 • موارد منع مصرف
 • آهنگسازی توسط پروایج
 • نحوه نگهداری پروایج
 • نکات و کنجکاوی های مفید در رابطه با پروایج

چرا پروایج بخریم؟

پروایج یک محرک زیستی جدید بر پایه اسید هیالورونیک و اسیدهای آمینه است که می تواند به طور قابل توجهی آسیب نوری مزمن پوست و علائم پیری را کاهش دهد.

با بازسازی ماتریکس خارج سلولی استحکام پوست را بهبود می بخشد:

 

 • فعالیت فیبروبلاست ها را با تشکیل الیاف جدید کلاژن و الاستین تقویت می کند و خاصیت ارتجاعی، روشنایی و قوام را به بافت پوست باز می گرداند.
 • عمیقا آبرسانی می کند
 • عملکرد آنتی اکسیدانی دارد
 • بسته 1 سرنگ از پیش پر شده 2 میلی لیتری/40 میلی گرمی

 

پروایج برای چیست؟

پروایج یک محرک زیستی جدید بر پایه اسید هیالورونیک و اسیدهای آمینه است که می تواند به طور قابل توجهی آسیب نوری مزمن پوست و علائم پیری را کاهش دهد.

 

چگونه و چه زمانی از پروایج استفاده می شود؟

دستگاه پزشکی فقط باید توسط پزشکانی استفاده شود که آموزش خاصی در تکنیک تزریق دارند.

 

اثرات جانبی
 • پزشکان باید بیماران را از عوارض جانبی بالقوه و/یا ناسازگاری های مرتبط با کاشت این دستگاه که ممکن است بلافاصله پس از درمان یا متعاقب آن رخ دهد و شامل (فهرست کامل نیست) اطلاع دهند:
 • واکنش های التهابی (مانند قرمزی، ادم، اریتم، و غیره) که ممکن است با خارش و درد در فشار پس از تزریق همراه باشد. این واکنش ها می تواند یک هفته طول بکشد.
 • سفت شدن یا ندول در محل تزریق، به ویژه در مواردی که بیش از حد سطحی قرار می گیرد.
 • تغییر رنگ محل تزریق
 • اگر پروایج نادرست تزریق شود، اثر ناکافی است.
 • بیماران باید در صورت بروز واکنش های التهابی که بیش از یک هفته طول بکشد یا هر عارضه جانبی دیگری فوراً به پزشک خود اطلاع دهند تا به مناسب ترین روش درمان شوند. سایر عوارض جانبی ناخواسته مرتبط با تزریق پروایج باید به توزیع کننده و/یا سازنده گزارش شود.

 

موارد منع مصرف
 • به بیماران توصیه می شود تا 12 ساعت پس از تزریق از محصولات آرایشی استفاده نکنند
 • پروایج را به استخوان ها، تاندون ها، رباط ها یا ماهیچه ها تزریق نکنید.
 • پروایج را به خال ها (nevi) تزریق نکنید.
 • اگر بسته بندی آسیب دیده است از آن استفاده نکنید.
از پروایج در موارد زیر استفاده نکنید:

 

 • بیمارانی که تمایل به ایجاد اسکار هیپرتروفیک دارند،
 • بیماران با سابقه بیماری خودایمنی یا کسانی که تحت درمان ایمنی هستند،
 • زنان باردار یا شیرده،
 • بیماران زیر 18 سال
 • بیماران تحت درمان ضد انعقاد یا ضد پلاکتی را با پروایج تنها پس از مشورت با پزشک معالجه کنید.
 • از پروایج در نواحی دارای فرآیندهای التهابی و/یا عفونی پوستی (مانند آکنه، تبخال و غیره) استفاده نکنید. از پروایج همراه با لیزر درمانی، لایه برداری شیمیایی یا درم ابریژن استفاده نکنید.

 

محتویات پروایج
 • هیالورونات سدیم 20 میلی گرم بر میلی لیتر، ال-پرولین، کلرید سدیم، دی هیدرات فسفات سدیم مونبازیک، دودکاهیدرات فسفات سدیم دی بازیک، آب برای داخل صفاقی.
 • یک سرنگ حاوی 2.0 میلی لیتر ژل غیر تب زا است که با حرارت مرطوب استریل شده است.

 

پروایج چگونه ذخیره می شود؟

پروایج را در دمای 25 درجه سانتیگراد در جای خشک در جعبه اصلی نگهداری کنید.

از نور، گرما و یخبندان محافظت کنید و با احتیاط رفتار کنید.

 

نکات و کنجکاوی های مفید مربوط به پروایج؟

کلاژن جزء ساختاری اصلی پوست است که بیش از 75 درصد وزن را به استثنای آب تشکیل می دهد.

اسید هیالورونیک یکی دیگر از اجزای مهم پوست است.

از دست دادن کلاژن و اسید هیالورونیک موجود در بدن ما از سن 30 سالگی شروع می شود، پس از یائسگی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و می تواند توسط عوامل خارجی تشدید شود. این امر منجر به از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و خشکی بیشتر و در نتیجه ظاهر شدن اولین چین و چروک ها می شود.

پروایج بر پایه هیالورونیک اسید با تحریک تولید الاستین با افزایش قابل توجه خاصیت ارتجاعی پوست و کاهش عمق چین و چروک از بروز علائم پیری جلوگیری می کند.

پروایج

قیمت مزوژل پروایج ایتالیا

فاز ترمیمی پروایج

ترمیم کننده محرک زیستی ECM بر اساس اسید هیالورونیک با وزن مولکولی متوسط (1.6 × 10 دالتون)، تولید شده توسط باکتری Streptococcus equi، فرموله شده در غلظت 20 میلی گرم بر میلی لیتر در بافر فیزیولوژیکی، استریل، تجزیه پذیر و ایزوتونیک.

فاز ترمیمی پروایج را می توان در هر سنی اعمال کرد و هدف آن بهبود هیدراتاسیون، خاصیت ارتجاعی و تیرگی صورت یا هر قسمت دیگری از بدن است که نیاز به درمان دارید.

 

تکنیک کاربردی

تزریق در درم سطحی متوسط با سوزن 30 گرم در صورت برای جلسه درمانی

موارد استفاده پروایج

 

 • پروایج باید بدون التهاب به پوست ضد عفونی شده تزریق شود. تکنیک مورد استفاده برای موفقیت درمان بسیار مهم است. به همین دلیل، این محصول فقط در مراکزی با پرسنل واجد شرایط و آموزش دیده در زمینه تکنیک های تزریق، عمدتاً متشکل از پزشکان، قابل استفاده است.

 

 • ناحیه تمیز بدن باید قبل از تزریق به طور کامل ضد عفونی شود.

 

 • پروایج باید در دمای اتاق و در شرایط سخت آسپتیک تزریق شود. پرواژ باید به صورت داخل پوستی، با استفاده از روش خطی یا ریز رسوب گذاری در سطح متوسط ​​عمیق تزریق شود. مقدار تزریق بستگی به وجود هرگونه چین و چروک یا گودی دارد که باید اصلاح شود.

 

 • یک چرخه اولیه شامل سه جلسه درمانی در فواصل هفتگی توصیه می شود و در صورت نیاز جلسات نگهداری ماهانه توصیه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *