درباره گروه ما

مهندسی پزشکی مهرآسا سلامت

اهداف گروه ما

همکاران ما در این گروه پس از کسب سالها تجربه هم اکنون در زمینه تامین محصولات زیبایی پزشکی ، مصرفی پزشکی ، ای ان تی ، ارتوپدی ، مغز و اعصاب ، فعالیت مینمایند ، ما همواره در این مجموعه در تلاش میباشیم تا در جهت کسب رضایت مراکز درمانی ، متخصصین و پزشکان گرامی کوشا باشیم.

امیدواریم این مجموعه با گرد آوری فعالان حوزه های مختلف پزشکی در جهت سهولت تامین محصولات مراکز درمانی و متخصصین گرامی و در راستای کاهش قیمت محصولات و دسترسی سریع به آنها توانسته باشیم سهم کوچکی را در خصوص قدردانی از زحمات این عزیزان داشته باشیم.

این مجموعه با هدف به روز رسانی چرخه تامین کالاهای مراکز درمان و پزشکان گرامی به فعالیت خود در این راستا ادامه می دهد و امیدواریم بتوانیم در این خصوص یاری رسان این عزیزان باشیم.

تلاش ما فراهم کردن امکان خرید آنلاین کالا ها و تجهیزات پزشکی با کیفیت برای شما کاربران گرامی میباشد.

با توجه به نیاز هموطنان عزیزمان به استفاده از کالا و تجهیزات درمانی در فرآیند بهبودی و نیاز پزشکان ، بیمارستان ها و مراکز درمانی به کالاهای مصرفی پزشکی بر آن شدیم که با فراهم آوردن مرجع آنلاین خرید این گونه از تجهیزات شما را در این امر مهم و حیاطی همراهی نماییم.

بر خود می بالیم که امروز با ساخت فروشگاه آنلاین مهندسی پزشکی مهرآسا سلامت توانسته ایم امکان تهیه این گونه از تجهیزات برای تمامی شهر ها و روستا های کشور عزیزمان را هم چون شهر های بزرگ فراهم سازیم و این گونه از وسایل و تجهیزات در اختیار تمامی کسانی که به آنها نیاز دارند را در سریع ترین حالت ممکن فراهم سازیم.

ما با هدف قرار دادن سه اصل زیر همواره تلاش برای بهبود خدمات خود کرده ایم.

محصولات با کیفیت
بهترین پشتیبانی مشتریان
ارسال کالا به سراسر کشور

تیم ما

تیم طراح ، سازنده و خدمات رسان فروشگاه اینترنتی مهندسی پزشکی مهرآسا سلامت تماما از جوانانی تشکیل شده که آموخته های علمی و تجربه ای خود را به کار بسته اند تا بتوانند خدماتی با کیفیت به همه هموطنان عزیزمان ارائه دهند. از این رو با تلاش شبانه روزی در مدت دو سال مراحل طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی مهرآسا سلامت تکمیل و به عنوان استاندارد ترین و کامل ترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی شروع به فعالیت نمود.

اهداف ما

همواره تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بر قله آرزو های خود از ساخت فروشگاه اینترنتی مهندسی پزشکی مهرآسا سلامت ایستاده باشیم ، همان قله ای که بر فراز آن ارائه یک خدمت مناسب و مشتری مداری زیباترین چشم انداز آن خواهد بود. برای بالا رفتن از این قله یاری شما همراهان گرامی همواره باعث دلگرمی و اعتماد به نفس ما خواهد بود . پس برای رسیدن به تعالی یاد شده از لحظه ای تلاش دست نخواهیم کشید و همواره مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت.

با تشکر از یکایک شما همراهان

اهداف گروهی

چرا گروه ما را انتخاب کرده اید

اصالت کالا

امکانات مدرن

پشتیبانی فعال

پرسنل حرفه ای