زیبایی پزشکی

جالپرو HMW

جالپرو صورتی

جالپرو HMW

جالپرو یک محلول تزریقی قابل جذب مجدد استریل است که به عنوان بیورویتالیزر پوستی عمل می کند که می تواند برای درمان نقایص و فرورفتگی های پوستی ناشی از چین و چروک و اسکار استفاده شود.

این مورد مطالعه قرار گرفته است تا در مناطقی که پوست بسیار مشخص است (خراش‌ها، فرورفتگی‌ها و چین و چروک‌های عمیق) یک عمل زنده‌کننده بیولوژیکی ایجاد کند.

جالپرو HMW از نظر فنی یک احیا کننده زیستی پوستی نامیده می شود. این یک فیلر تزریقی قابل جذب است که نقایص پوستی به ویژه فرورفتگی های پوست ناشی از چین و چروک و جای زخم را درمان می کند.

این پرکننده آرایشی فواید احیای زیستی را ارائه می دهد. به عبارت دیگر، به بازگرداندن فرآیندهای متابولیک طبیعی سلول‌های پوست کمک می‌کند و فعالیت زیستی آنها را بهبود می‌بخشد. این محصول پوست را ترمیم، صاف و حجیم می کند، به خصوص در نواحی که دارای شیار، فرورفتگی یا چین و چروک عمیق هستند. مواد مغذی طبیعی موجود در محلول نیز پوست را آبرسانی و مرطوب می کند که به طراوت و روشن شدن پوست پیر کمک می کند.

محتویات بسته بندی جالپرو صورتی

– یک لیوان سرنگ یکبار مصرف، apyrogen، حاوی ژل استریل سدیم هیالورونات؛

– یک بطری شیشه ای حاوی محلول استریل بر پایه اسیدهای آمینه.

بسته حاوی سوزن نیست.

زمان استفاده از جالپرو

– عکس پیری و ضد پیری صورت و بدن (درجه متوسط و شدید)

– پوست خشک و کم آب

– رویه ها در تابستان

– شروع دوره احیا (احتمال ترکیب با جالپرو)

– آماده سازی، بهبود و طولانی شدن نتایج برای روش های مختلف زیبایی شناختی

صورت، گردن، دکلته، زیر بغل، دست ها، داخل ران، شکم، ناحیه زانو

تکنیک های تزریق

میکروپاپول، خطی، شکل فن، شبکه ای شکل، مخلوط. برای کاهش احساس سوزش پس از تزریق، می توان یک بی حس کننده موضعی – 0.5-1 میلی لیتر پروکائین 2٪ – همراه داشت. سوزن باید در امتداد چین و چروک وارد شود و سپس با رها کردن محصول به تدریج جمع شود. پس از تزریق، در صورت لزوم، با ماساژ سبک به منظور مدل سازی ناحیه تحت درمان اقدام کنید. برای اصلاح چین و چروک های نازک، محل تزریق معمولاً درم مشبک است.

تغذیه فیبروبلاست ها با اسیدهای آمینه

بنابراین پوست پیر می شود، حالت، کشش، درخشندگی، حجم را از دست می دهد و متعاقباً چین و چروک و شیار ظاهر می شود. فیبروبلاست ها با استفاده از یک حمایت تغذیه ای کلاژن تولید می کنند: اسیدهای آمینه (گلیسین، ال-پرولین، ال-لیزین) که برای جبران کاهش فعالیت فیبروبلاست ها ضروری هستند. هر چه مقدار اسیدهای آمینه موجود در مناطق مورد نظر زیاد باشد، حیات سلولی بیشتر و تعداد آنها افزایش می یابد. بنابراین ظاهر پوست تا حد زیادی بهتر می شود.

نتایج: بازیابی سریع و ایمن چین و چروک

استفاده از جالپرو به معنای کاهش چشمگیر چین و چروک پوست است. به خصوص این محصول نشان داده است که اثربخشی حیاتی بیولوژیکی عالی دارد و علائم اصلی پیری و پیری پوست را بهبود می بخشد. این اثربخشی با گذشت زمان افزایش می یابد و 6 ماه طول می کشد. تحمل جالپرو در تمام افراد تحت درمان بسیار خوب بود و درمان قبل از آفتاب گرفتن نیز ایده آل است.

جالپرو HMW چیست؟

جالپرو HMW یک فیلر پوستی تزریقی است که برای بازگرداندن حجم و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست در نظر گرفته شده است.

در مقایسه با جالپرو Classic، این فیلر حاوی هیالورونیک بیشتری است و برای بیماران 50 ساله و بالاتر توصیه می شود.

این ژل حاوی اسید هیالورونیک همراه با اسیدهای آمینه است که فیبروبلاست را برای تولید کلاژن درون زا تحریک می کند.

نشانه های درمان جالپرو HMW چیست؟

 • اصلاح چین و چروک و چین و چروک
 • بازیابی حجم از دست رفته
 • پر کردن فرورفتگی های پوستی
 • بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
 • بهبود پارگی
 • کاهش جای زخم

مناطق هدف جالپرو HMW

جالپرو HMW را می توان در زمینه های زیر اعمال کرد:

 • پیشانی
 • گونه ها
 • ناحیه اطراف دهان
 • ناحیه دور چشم
 • چین های نازولبیال
 • گردن
 • دکلته
 • دست ها
 • معده
 • لباس تنگ

ویژگی های دستگاه جالپرو HMW

جالپرو HMW یک محلول استریل و پیروژنیک متشکل از اسید هیالورونیک و مجموعه اسیدهای آمینه است.

 

جالپرو صورتی

عوارض جانبی جالپرو HMW

عوارض جانبی رایج Intraline For Men ممکن است شامل تورم، قرمزی، سفتی و حساسیت و همچنین خارش و تغییر رنگ ناحیه تحت درمان باشد.

این علائم موقتی هستند و تا ۷ روز ادامه دارند.

 

موارد منع مصرف جالپرو HMW

موارد منع اصلی شامل آلرژی یا حساسیت مفرط به مواد تشکیل دهنده، التهاب، عفونت، دارو درمانی ضد انعقاد یا ترومبولیتیک و بیماری های خود ایمنی است.

این دستگاه نباید توسط افراد باردار یا شیرده نیز استفاده شود، زیرا هیچ اطلاعاتی در مورد تأثیر ماده بر روی آنها وجود ندارد.

محصولات جالپرو

جالپرو برای ترمیم پوست صورت و بهبود خاصیت ارتجاعی در بین بیماران قبل از 50 سالگی مناسب است.

جالپرو HMW برای بیماران مسن توصیه می شود و همان مزایایی را که قبلا ذکر شد ارائه می دهد.

ترکیبات:

20 میلی گرم هیالورونات سدیم

80 میلی گرم محلول اسید آمینه استریل (شامل گلیسین، ال-پرولین، ال-لوسین، ال-لیزین HCL)

جالپرو HMW چگونه کار می کند؟

علم پشت جالپرو با تغذیه بافت همبند در زیر لایه‌های پوست، که در غیر این صورت به عنوان فیبروبلاست شناخته می‌شود، کار می‌کند. فیبروبلاست ها کلاژن تولید می کنند و پوست را ترمیم می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همیشه حالت ارتجاعی و بافتی عالی دارد. با افزایش سن، عملکرد فیبروبلاست ها کاهش می یابد. این می تواند ناشی از عوامل زیادی باشد، از جمله گذراندن زمان زیاد در آفتاب، سیگار کشیدن شدید و دلایل دیگر. در نتیجه چین و چروک ظاهر می شود.

اسیدهای آمینه موجود در جالپرو HMW با فیبروبلاست‌های موجود می‌پیوندند تا به آن‌ها کمک کنند تا عملکرد پیش از پیری خود را ادامه دهند. هرچه آمینو اسیدها بیشتر باشد، سلول های پوست سالم تر هستند و در نتیجه ظاهری جوان تر دارند. این پدیده طبیعی راهی موثر برای جوان‌تر شدن پوست بدون جراحی است.

مزایای جالپرو HMW چیست؟

جالپرو HMW را می توان برای محو کردن جای زخم و بهبود ظاهر پوست با از بین بردن فرورفتگی ها به طور خاص استفاده کرد:

در صورت، گردن، دکلته، زیر بغل، دست ها، قسمت داخلی ران، ناحیه شکم و زانو

چه زمانی می توان از جالپرو HMW استفاده کرد؟

جالپرو را می توان به محض اینکه در ناحیه صورت علائم پیری و پیری عکس ظاهر شد استفاده کرد. می توان از آن برای اصلاح پوست های خشک و کم آب استفاده کرد. علائم کشش ایجاد می کند و به خصوص قبل یا بعد از انجام هر گونه جراحی ایده آل است.

نتایج تا چه مدت دوام خواهند داشت؟

در حالی که نتایج در طول زمان آشکارتر می شوند، اثرات متوسط می توانند تا 6 ماه باقی بمانند. می توان قبل از حمام آفتاب استفاده کرد و در پوست های مسن به خوبی کار می کند.

تفاوت بین جالپرو و جالپرو HMW چیست؟

جالپرو از حجم بالایی از اسیدهای آمینه به عنوان یک احیا کننده بیولوژیکی پوست استفاده می کند و فیبروبلاست های پوست شما را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند. 2 نوع تزریقی وجود دارد. جالپرو Classic و جالپرو HMW – که حاوی اسید هیالورونیک اضافی است.

جالپرو چگونه تزریق می شود؟

سوزن باید در امتداد چین و چروک وارد شود و سپس با رها کردن محصول به تدریج جمع شود. پس از تزریق، در صورت لزوم، با ماساژ سبک به منظور مدل سازی ناحیه تحت درمان اقدام کنید. برای اصلاح چین و چروک های نازک، محل تزریق معمولاً درم مشبک است.

اثرات جالپرو HMW چیست؟

آبرسانی و بازسازی طولانی مدت نواحی پوستی که بیشتر در معرض ایجاد چین و چروک و شیارهای عمیق هستند – پوست صورت، گردن و دکلته پس از اولین درمان، پوست کشیده، تغذیه شده، درخشان و رنگی سالم دارد.

به چند جلسه جالپرو نیاز دارید؟

برای تاثیر بهینه، 4 درمان با فاصله 7 تا 10 روز توصیه می شود. نتایج جالپرو تا 6 ماه دوام خواهند داشت و پس از آن درمان تکمیلی توصیه می شود. آیا جالپرو عوارض جانبی دارد؟ جالپرو بسیار ایمن است، اما ممکن است باعث کبودی، خونریزی، تورم و قرمزی شود.

جالپرو پرکننده است؟

آیا جالوپرو پرکننده است؟ اگرچه جالوپرو حاوی اسید هیالورونیک است که در اکثر فیلرهای مدرن و موقت پوست وجود دارد، اما تفاوت آن در این است که از نظر فیزیکی پوست را حجیم نمی کند، اما با برقراری ارتباط با پوست در سطح بین سلولی، نتیجه طبیعی تری ایجاد می کند تا بتواند التیام یابد خودش را ترمیم کند

بعد ازتزریق  جالپرو چه باید کرد؟

به مدت 24 ساعت از ورزش های شدید خودداری کنید. به مدت 72 ساعت از آفتاب یا گرمای شدید خودداری کنید. برای جلوگیری از تورم بیش از حد، از مصرف بیش از حد الکل یا نمک خودداری کنید. اگر تورم دارید، می توانید هر ساعت به مدت 15 دقیقه از کمپرس خنک استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *