زیبایی پزشکی

فیلر پرفکتا

فیلر پرفکتا

معرفی محصول پرفکتا

فیلر پرفکتا یک پرکننده ژل HA بسیار پیشرفته است که برای پر کردن چین و چروک، آبرسانی به پوست و افزایش حجم ایجاد شده است. پرفکتا توسط شرکت فرانسوی Laboratory ObvieLine (شرکت A Sinclair IS Pharma) تولید و توزیع می شود. پرفکتا با به حداقل رساندن اثرات اکسیداسیون در بدن، نتایج عالی را ارائه می دهد. طیف وسیعی از پرکننده های پوستی برای اصلاح چین و چروک، کانتور صورت و ترمیم حجم ایجاد شده اند و نتایج فوری طبیعی را ارائه می دهند. پرفکتا حاوی ژل هیالورونیک اسید دوفازی غیر حیوانی تثبیت شده (HA) با اندازه ذرات ژل متفاوت برای درمان نشانه های مختلف است. این محصول با بهترین کیفیت مواد اولیه و اجزای باکیفیت تهیه شده است تا بهترین درمان را با کیفیت بالا در اختیار شما قرار دهد.

فناوری های بکار رفته در پرفکتا

Perfechta از فناوری E-BRID استفاده می کند که حضور تعداد بیشتری از پیوندهای کووالانسی را امکان پذیر می کند که به کاهش سرعت تخریب آنزیمی کمک می کند و به ژل اجازه می دهد مدت بیشتری در پوست بماند.  چین و چروک ها فورا اصلاح می شوند، خطوط صورت دوباره تعریف می شوند و حجم صورت بازیابی می شود. این یک روش غیر تهاجمی و سریع است که زمان بهبودی محدودی ندارد. کل مجموعه پرفکتا دارای علامت CE است و سایت تولید مطابق با الزامات استانداردهای بین المللی است. پرفکتا با تمام استانداردهای ایمنی مورد نیاز مقامات بهداشتی مطابقت دارد.

پرفکتا قیمت های واقعا خوب و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد و مشتریان ارزش زیادی برای پول دریافت میکنند

که برای چین و چروک، آبرسانی به پوست، بزرگ‌کردن و حجم‌دهی بافت‌ها و کانتور کردن لب‌ها با نتایج طبیعی طولانی مدت استفاده می‌شود.

پرفکتا را می توان برای تمام جنبه های اصلاح کانتور صورت از جمله جایگزینی حجم از دست رفته در ناحیه گونه و چانه، افزایش حجم بافت، کانتورینگ لب و پر کردن چین و چروک استفاده کرد.

فیلر پوستی با توجه به موقعیت بالینی که قرار می گیرد در قدرت های مختلف موجود است.

پرفکتا

موارد استفاده پرفکتا

پرکننده های پوستی پرفکتا می توانند انواع مشکلات پیری را اصلاح و بازیابی کنند. می‌تواند چین و چروک‌های متوسط تا شدید را از بین ببرد و همچنین می‌تواند به گودی‌های گونه، لب‌ها حجم دهد و به استخوان گونه‌ها کانتور بدهد.

پرکننده‌های پرفکتا در فرمول‌بندی‌های مختلفی برای درمان تمام لایه‌های مختلف پوست که شامل پوست، هیپودرم و پریوستوم می‌شود، تولید می‌شوند.

محدوده کاربرد پرفکتا

محدوده پرفکتا شامل 5 پرکننده است که بر اساس اندازه ذرات متمایز می شوند:

خطوط ریز پرفکتابرای خطوط ریز و چین و چروک های سطحی.

خط ریز پرفکتا فقط در اولین لایه پوست به نام درم تزریق می شود تا به درمان چین و چروک های سطحی کمک کند. همچنین می‌تواند پاهای کلاغی که معمولاً در کنار ناحیه چشم و اطراف ناحیه لب قرار دارند را درمان کند. اثر آن معمولا از چهار تا شش ماه طول می کشد.

پرفکتا درمبرای اصلاحات متوسط صورت و کانتورینگ لب.

پرفکتا درم را می توان در قسمت میانی درم تزریق کرد که می تواند چین و چروک های متوسط ​​و خطوط اخم را درمان کند. همچنین می تواند شیارهای اطراف چشم را برطرف کند و در صورت درخواست بیماران برای یک پوسیدگی کامل آنجلینا جولی، به لب ها حجم دهد. اثر پرفکتا درم حداکثر می تواند شش تا دوازده ماه باقی بماند.

 

پرفکتا دیپ – برای چین و چروک های عمیق، شیارها و بزرگ کردن لب.

 

پرفکتا دیپ را می‌توان به عمیق‌ترین لایه درم تزریق کرد و عمیق‌ترین چین و چروک‌های قابل مشاهده در چین‌های بینی که خطی هستند که معمولاً از بینی تا دهان هستند را درمان می‌کند.

همچنین بهترین استفاده را برای کانتور صورت و حجم دادن به گونه های فرو رفته است. همچنین می‌توان از آن به عنوان تقویت‌کننده لب استفاده کرد و انتظار می‌رود که از هشت تا دوازده ماه بیشتر دوام داشته باشد. اثر این فرمول می تواند بین هشت تا دوازده ماه ادامه داشته باشد.

 

پرفکتا ساب اسکینبرای افزایش حجم فک، چانه، گونه و جوانسازی دست

پرفکتا سابسکین را می توان از طریق تزریق یا کانولا استفاده کرد. بهترین استفاده از آن برای درمان فرورفتگی های بسیار شدید پوست و اسکارهای عمیق بافت است. پرفکتا سابسکین همچنین می تواند گونه ها، فک و چانه را کانتور کند. می تواند از دوازده تا هجده ماه طول بکشد.

پرفکتا

مکمل پرفکتا – برای درم سطحی.

مکمل پرفکتا پنجمین نوع فرمولاسیون قابل تزریق در درم سطحی است که به عنوان تزریق ضد چروک و درمان لایه برداری صورت عمل می کند. می تواند از چهار تا شش ماه طول بکشد.

ایمنی پرفکتا

ایمنی و اثربخشی پرفکتا به خوبی ثابت شده است، که بر اساس شواهدی که در طول سالیان متمادی انجام شده است.

هیالورونیک اسید در ماتریکس بین سلولی بافت های پوستی در همه موجودات زنده یافت می شود.

ارتجاعی و فنری، خاصیت ارتجاعی و آبرسانی را فراهم می کند. پروتئوگلیکان های موجود در آن، که در اتصال مولکول های آب نقش دارند، چیزی هستند که به بافت ها حجم می دهند.

مناطق تحت درمان با پرفکتا

 • چین‌های نازولبیال – دیپ برای اصلاح خطوط عمیق خنده مناسب‌تر است.
 • شیارهای ابرو – خطوط اخم را فورا با درمان دیپ پاک کنید.
 • بزرگ کردن گونه – زیر پوست یا عمقی به بزرگ کردن یا تقویت ناحیه گونه کمک می کند.
 • بزرگ‌کردن و کانتور لب – درمان با درم به لب‌ها حجم می‌دهد و برای اهداف بزرگ‌کردن و تقویت لب‌ها مناسب است.
 • بازتعریف خطوط صورت – با درمان ساب‌اسکین یا دیپ، خطوط صورت سفت و بازتعریف می‌شوند.
 • خطوط دور چشم – از دیپ برای به حداقل رساندن فوری چین و چروک دور چشم استفاده کنید.
 • بزرگ کردن بینی و چانه – درمان ساب‌اسکین یا دیپ به تعریف مجدد بینی یا چانه کمک می‌کند.

پرفکتا چگونه کار می کند؟

بیشتر نابرابری های صورت در نتیجه سن است. با گذشت زمان، اسید هیالورونیک مسئول حفظ رطوبت و حجم پوست از بین می رود و منجر به نازک شدن پوست و از دست دادن خاصیت ارتجاعی آن می شود. در نتیجه چین ها، شیارها و خطوط بیان شروع به ظاهر شدن می کنند.

 

پرفکتا خطی از پرکننده های پوستی است که هدف آن اصلاح این ناهماهنگی های صورت است. اسید هیالورونیک به رطوبت زیر پوست متصل می شود که به تورم ژل کمک می کند. به نوبه خود، حجم را بازیابی می کند و همچنین چین و چروک ها را صاف می کند.

بسته به فرمول پرکننده، هیالورونیک به آرامی با گذشت زمان تجزیه می شود و در حدود 6 تا 18 ماه دیگر اثری از این ماده در بدن فرد وجود نخواهد داشت. بنابراین، برای حفظ اثرات درمان، بیمار باید در صورت نیاز تحت درمان های لمسی قرار گیرد.

جزئیات درمان

قبل از درمان با پرفکتا، بیماران نباید از الکل یا داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین استفاده کنند تا احتمال خونریزی در نواحی تزریق شده به حداقل برسد. معمولاً نیازی به آزمایش آلرژی قبل از تجویز نیست، زیرا اسید هیالورونیک پرفکتا منشأ غیر حیوانی دارد.

پس از یک جلسه مشاوره با بیمار، تمام نقاط تزریق را مشخص کنید. محل(های) تزریق را با یک ضدعفونی کننده مناسب استریل کنید. در برخی موارد، برای راحتی بیمار می توان از بی حسی موضعی (چه موضعی یا از طریق تزریق) استفاده کرد. به طور کلی، این روش نباید بیش از 30 دقیقه طول بکشد.

نکات ایمنی

مجموعه پرفکتا مطابق با استانداردهای ایمنی بین المللی ساخته شده است و بسیار ایمن در نظر گرفته می شود. اسید هیالورونیک موجود در محصولات پرفکتا مشتقات غیر حیوانی است و احتمال واکنش های حساسیت را کاهش می دهد.

عوارض جانبی خفیف و موقتی وجود دارد که در محل درمان رخ می دهد. اینها معمولاً در حدود یک هفته برطرف می شوند. آنها عبارتند از:

 • سرخی
 • درد
 • تورم
 • خارش
 • حساسیت
 • لطافت و
 • تغییر رنگ

تزریق در نواحی حساس تر، مانند لب ها، ممکن است برای مدت طولانی تری باعث درد و تورم بیشتر شود. با این حال، در صورتی که هر یک از عوارض جانبی برای مدت طولانی تری ادامه یابد، بیمار باید برای معاینه فوری با شما تماس بگیرد.

زمان بهبودی

بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان پرفکتا فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند. با این حال، بیماران باید تا یک هفته پس از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و دمای شدید اجتناب کنند.

پرفکتا چقدر دوام می آورد؟

اثرات درمان پرفکتا طولانی مدت است، اما دائمی نیست. دوام درمان تا حدی به محصول مورد استفاده بستگی دارد. نتایج درمان با مکمل و/یا خطوط ظریف معمولاً تقریباً 6-4 ماه طول می کشد. درمان درم دوام 6 تا 12 ماه دارد. دیپ می تواند 8 تا 12 ماه طول بکشد. همچنین ساب اسکین می تواند اثرات خود را تا 18 ماه حفظ کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *