زیبایی پزشکی

مزوژل پروفایلو

مزوژل پروفایلو

مزوژل پروفایلو

معرفی محصول پروفایلو

مزوژل پروفایلو اولین محصول تثبیت شده هیالورونیک اسید (HA) تزریقی بدون BDDE برای درمان شلی پوست است.

با یکی از بالاترین غلظت های HA در بازار (64 میلی گرم / 2 میلی لیتر) نه تنها پوست را تقویت و آبرسانی می کند، بلکه بافت پیری و افتادگی را نیز بازسازی می کند.

پروفایلو نتایج فوق العاده ای را به عنوان یک درمان به تنهایی یا در ترکیب با سایر درمان های زیبایی که در حال حاضر ارائه می شود ارائه می دهد.

محرک های کلاژن یک درمان زیبایی پوست هستند که برای کاهش چین و چروک، خطوط ریز و سایر علائم پیری استفاده می شود. این درمان ها از مواد طبیعی مانند اسید هیالورونیک، ویتامین ها و مواد معدنی برای تحریک تولید کلاژن و الاستین در بدن استفاده می کنند. پی آر پی، از خون خود فرد گرفته می شود و به پوست تزریق می شود و در آنجا فاکتورهای رشد آزاد کننده را که تولید کلاژن را تحریک می کند، تحریک می کند. اثر کلی باعث می شود پوست صاف تر، محکم تر و پوستی جوان تر به نظر برسد.

پروفایلو یک اسید هیالورونیک تزریقی (HA) است که حجم یا کانتور ایجاد نمی کند، اما از پوست شما حمایت می کند و آبرسانی می کند و به الاستیسیته پوست کمک می کند و چهره بهتری دارد.

یک درمان بسیار سفارشی که می تواند متناسب با نیازها و انتظارات خاص بیمار طراحی شود. روش سریع و بدون درد، درمان کمتر از 30 دقیقه طول می کشد و به زمان بهبودی کمی نیاز دارد. پروفایلو گزینه ای عالی برای کسانی است که به دنبال کاهش علائم پیری و رسیدن به پوستی جوان و درخشان بدون نیاز به روش های تهاجمی هستند.

پروفایلو چگونه کار می کند

به عنوان یک محصول تثبیت شده پروفایلو حدود 28 روز در پوست ماندگاری دارد. در این مدت تحریک 4 نوع مختلف کلاژن و الاستین با آزادسازی آهسته HA صورت می گیرد.

تحریک منجر به بهبود قابل توجه بافت می شود. بنابراین نمی‌توانیم بگوییم که پروفایلو یک تقویت‌کننده پوست است، زیرا همچنین اثر سفت‌کننده/لیفت‌کننده قابل‌توجهی بر روی بافت دارد.

ویژگی منحصر به فرد پروفایلو

ویژگی های زیادی وجود دارد که پروفایلو را از هر چیز دیگری که در حال حاضر در بازار موجود است منحصر به فرد می کند. هیچ محتوای BDDE وجود ندارد. این مجتمع‌های همکاری هیبریدی تثبیت‌شده H-HA و L-HA را ایجاد می‌کند. علیرغم محتوای بالای HA، دارای مشخصات التهابی کم همراه با خواص پیش درمانی است که توسط مطالعات بالینی پشتیبانی می شود. برای درک کامل این مفهوم جدید در پزشکی ضد پیری، ابتدا باید نگاهی به این فناوری بیندازیم.

پروفایلو چگونه تثبیت می شود

پروفایلو با استفاده از یک فناوری ثبت اختراع ایجاد شده است که منجر به ایجاد مجتمع های تعاونی هیبریدی بین HA با وزن مولکولی بالا و HA مولکولی کم بدون استفاده از هیچ گونه ترکیبات شیمیایی متقابل می شود. این کمپلکس ها پایداری HA را در برابر تخریب آنزیمی و مکانیکی افزایش می دهند.

تکنولوژی بکار رفته در محصول پروفایلو

پروفایلو یک پرکننده پوست یا بیورویتالیزر نیست – پروفایلو یک دسته تزریقی جدید – بیورمدلینگ را باز کرده است.

اتصال متقاطع حرارتی شخصیت و رفتار HA را تغییر می دهد و در نتیجه کمپلکس های ترکیبی مشترکی ایجاد می شود که بافت ها را تعدیل می کند. این نیز توضیحی برای رفتار بیولوژیکی مختلف با توجه به H-HA و L-HA به تنهایی است. یکی از مزیت های اصلی، طول عمر است. کمپلکس های تعاونی هیبریدی در مقایسه با H-HA که به طور گسترده در محصولات احیا کننده زیستی استفاده می شود، یا L-HA به تنهایی که منجر به انتشار طولانی مدت و عملکرد دوگانه دو جزء HA می شود، با هضم طبیعی هیالورونیداز (BTH) بسیار پایدار هستند. . این عملکرد دوگانه برای بازسازی شلی پوست ایده آل است.

پروفایلو

مزایای ژل پروفایلو

در پروفایلو، L-HA به آرامی از کمپلکس های هیبریدی HA آزاد می شود و بنابراین اولین سیتوکین های التهابی را تحریک نمی کند و آن را بسیار زیست سازگار می کند. همچنین راحتی بیمار را در حین و بعد از درمان افزایش می دهد و رطوبت پوست را به خصوص در قسمت اپیدرم فراهم می کند – اثر هیدرو.

H-HA در پروفایلو یک معماری HA پایدار در درم ایجاد می کند. این یک جلوه حجمی می دهد – اثر Lift.

مزیت دیگر کمپلکس هیبرید تعاونی پایدار در مقایسه با H-HA و L-HA افزایش سطح بیان کلاژن نوع I و III در فیبروبلاست و کلاژن نوع IV و VII در کراتینوسیت ها است.

این باعث بهبود کیفیت پوست و آبرسانی پوست در درم و اپیدرم می شود. همچنین افزایش تولید HA درون زا و الاستین وجود دارد که به پوست ظاهری جوان تر می دهد.

 

بالاترین تمرکز در بازار

پروفایلو حاوی 32 میلی گرم HA با وزن مولکولی کم (80-100 کیلو دالتون) و 32 میلی گرم HA با وزن مولکولی بالا (1100-1400 کیلو دالتون) است. این یکی از بالاترین غلظت HA را در بازار به دست می دهد که مجموعاً 64 میلی گرم HA در یک سرنگ 2 میلی لیتری از پیش پر شده است. قابل توجه است که این هنوز هم می تواند با استفاده از یک سوزن 29 گرمی اکسترود شود.

ویژگی پروفایلو

شلی صورت، پوست فاقد درخشندگی، کاهش تراکم پوست، چین و چروک های قابل مشاهده، کمبود رنگ و آبرسانی.

این ماده در هر سه لایه پوست عمل می‌کند و بافت‌هایی را که بر اثر گذر زمان دچار افتادگی شده‌اند، بازسازی و آبرسانی می‌کند، بدون اینکه تغییری در حجم و ظاهر کلی صورت ایجاد کند. نتیجه طبیعی و طولانی مدت است.

می توان از آن برای درمان صورت و همچنین گردن استفاده کرد و حالت، درخشندگی و آبرسانی به ارمغان می آورد، همچنین به از بین بردن چین و چروک های قابل مشاهده کمک می کند.

ترکیبات پروفایلو

 • غلظت بالای اسید هیالورونیک (64mg/2ml)
 • بسیار قابل مدیریت
 • ظرفیت پخش بالا
 • بدون BDDE یا سایر اجزای شیمیایی
 • خواص ضد التهابی
 • اسید هیالورونیک طبیعی با کیفیت بالا

پروتکل استفاده از پروفایلو

 • انجام 2 جلسه در فواصل یک ماهه توصیه می شود.
 • تمام تکنیک های تزریق در درم عمیق توصیه می شود.

مناطق هدف پروفایلو

 • صورت شل
 • گردن چروکیده
 • بازوها و ران های چروکیده
 • نتایج تزریق پروفیلو
 • بهبود حجم صورت
 • افزایش هیدراتاسیون و خاصیت ارتجاعی
 • ترمیم و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست.
 • مدت اثربخشی از 6 تا 10 ماه.

موارد منع مصرف پروفایلو

 • مانند تزریق اسید هیالورونیک است.
 • زنان باردار یا شیرده، بیماری های خود ایمنی، درمان با اینترفرون، شرایط آلرژیک شدید.

آیا پروفایلو اثرات طولانی مدت دارد؟

اثرات درمان پروفایلو می تواند تا 9-6 ماه پس از درمان دوم باقی بماند. پس از این مدت، بیماران ممکن است بخواهند یک درمان با اسید هیالورونیک برای حفظ اثرات پروفایلو داشته باشند.

چند بار باید پروفایلو تکرار شود؟

پروفایلو نتایج طولانی مدت تا شش ماه دارد. اگر می‌خواهید اثرات این روش را حفظ کنید، باید هر شش ماه یکبار یک بار اضافه کنید. این بدان معنی است که شما باید 2-3 درمانی را که قبلا انجام داده اید تکرار کنید.

آیا پروفایلو طولانی مدت کار می کند؟

اگرچه پروفایلو فقط حدود 28 روز در بدن شما باقی می‌ماند، اما نتایج فقط با گذشت زمان بهبود می‌یابد و می‌تواند تقریباً 6 ماه ادامه داشته باشد.

آیا یک درمان پروفایلو کافی است؟

دو درمان برای حداکثر نتایج توصیه می شود، به فاصله چهار هفته، که بهترین نتایج چهار هفته پس از درمان دوم قابل مشاهده است (عکس بعد از من چهار هفته پس از اولین درمان گرفته شده است)

بهترین سن برای پروفایلو چه سنی است؟

پروفایلو برای چه کسانی بهتر است؟ این یک روش زیبایی است که برای بیماران 30 ساله و بالاتر مناسب است، به ویژه آنهایی که از شلی پوست خود ناراضی هستند یا علائم واضح پیری مانند چین و چروک و خطوط ریز را تجربه می کنند.

آیا می توانید پروفایلو و فیلرهای دیگر را با هم استفاده کنید؟

فیلرهای پروفایلو و پوستی می توانند بسیار هماهنگ با هم کار کنند. به عنوان مثال، فیلر پوستی را می توان برای اصلاح مناطق از دست رفته استفاده کرد و پروفایلو می تواند درخشندگی را افزایش دهد. با این حال، به دلیل محل تزریق مشابه، توصیه می‌شود این درمان‌ها را در جلسات جداگانه قرار دهید.

مزوژل پروفایلو

 

آیا می توانیم پروفایلو را هر ماه تزریق کنیم؟

چند میلی لیتر پروفایلو نیاز دارید؟ شما به 2 میلی لیتر در 10 نقطه تزریق نیاز دارید. در ابتدا به دو جلسه مقدماتی به فاصله یک ماه و سپس یک جلسه هر 4 تا 6 ماه برای نگهداری نیاز دارید.

بهترین سن برای پروفایلو چه سنی است؟

پروفایلو برای چه کسانی بهتر است؟ این یک روش زیبایی است که برای بیماران 30 ساله و بالاتر مناسب است، به ویژه آنهایی که از شلی پوست خود ناراضی هستند یا علائم واضح پیری مانند چین و چروک و خطوط ریز را تجربه می کنند. برای این درمان نیز محدودیت سنی وجود ندارد.

آیا می توان از پروفایلو برای زیر چشم استفاده کرد؟

درمان‌های پروفایلو شامل مجموعه‌ای از تزریق‌ها در اطراف صورت، از جمله زیر چشم است. اگرچه پروفایلو یک پرکننده پوستی نیست، اما به تقویت تولید کلاژن و الاستین کمک می کند و به درمان خطوط ظریف خفیف اطراف ناحیه زیر چشم کمک می کند.

آیا می توانیم بوتاکس و پروفیلو را با هم انجام دهیم؟

بله، می توانید پروفایلو و بوتاکس را با هم انجام دهید. در واقع، بسیاری از افراد ترکیب این دو روش درمانی را برای دستیابی به جوانسازی کامل تر پوست خود انتخاب می کنند. پروفیلو می تواند به بهبود بافت و ظاهر کلی پوست کمک کند، در حالی که بوتاکس می تواند به صاف کردن چین و چروک های پویا کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *