زیبایی پزشکی

درموفیل

درموفیل

کاربرد ژل درموفیل

با افزایش سن، صورت ما به طور طبیعی خطوط صورت ایجاد می کند و چربی زیر پوستی را از دست می دهد. پوست صورت نیز نازک می شود که کاهش حجم را افزایش می دهد. در نتیجه خطوط لبخند و پای کلاغی بیشتر به چشم می آیند. سنی که در آن خطوط ریز، چین و چروک و از دست دادن حجم آشکار می شود به عوامل متعددی مانند سبک زندگی، وراثت و قرار گرفتن در معرض نور خورشید بستگی دارد.

پرکننده های پوستی، درمان های تزریقی هستند که برای کمک به کاهش علائم قابل مشاهده پیری طراحی شده اند. آنها جایگزینی برای جراحی پلاستیک هستند که می توانند علائم پیری صورت را کاهش داده و جوانسازی صورت را تقویت کنند.

انواع مختلفی از فیلرهای پوستی وجود دارد. آنها از نظر نشانه گذاری شیمیایی، طول عمر و درجه نرمی متفاوت هستند.

خلاصه ای درباره محصول

فیلرهای پوستی یک درمان عالی و بدون جراحی برای جوانسازی و ضد پیری صورت هستند، اما همیشه نمی توانند بهترین نتیجه را برای هر بیمار ارائه دهند. برای برخی، جراحی لیفت صورت، لیفت چشم یا لیفت ابرو بهترین گزینه است. با این حال، در صورت استفاده زود هنگام، پرکننده‌های بافت نرم می‌توانند نیاز به جراحی‌های تهاجمی را به تاخیر بیندازند. بهترین پرکننده های پوست آنهایی هستند که می توانند بهترین نتیجه را برای شما فراهم کنند.

اگر از نظر جسمی سالم هستید، سیگار نمی‌کشید، متعهد به حفظ سلامت و مراقبت از پوست هستید و دیدگاهی مثبت همراه با اهداف واقع بینانه برای بهبود ظاهر خود دارید، ممکن است کاندیدای خوبی برای پرکننده‌های پوستی باشید. بهترین راه برای پیدا کردن این موضوع، برنامه ریزی یک مشاوره شخصی است.

درموفیل اولین محصول از به اصطلاح “نسل چهارم” پرکننده های پوستی تزریقی ایمن تر، و موثرتر، خالص تر و خالص تر بر پایه اسید هیالورونیک اسیدی است که از استانداردهای سخت گیرانه تر تحمیل شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA). در محصولات پرکننده است. در حال حاضر کاملاً در دسترس است.

نام عمومی ژل درموفیل

پرکننده پوستی هیالورونیک اسید (HA) تک فازی، پیوندی متقابل، غیر حیوانی.

مواد تشکیل دهنده ی ژل در موفیل

اسید هیالورونیک غیر حیوانی و سطوح بسیار پایین 1،4-Butanediol Diglycidyl Ether (BDDE) برای اتصال متقابل.

این محصول چگونه ساخته می شود؟

این فناوری ادعا می کند که یکپارچگی و تشکیل ژل HA را در حین تزریق حفظ می کند، به لطف خواص الاستیک آن که در برابر تغییر شکل مقاومت می کند و به ژل HA اجازه می دهد تا شکل اولیه خود را یک بار در موقعیت خود در داخل پوست حفظ کند. همچنین ادعا می کند که خلوص محصول را حفظ می کند زیرا آنها مقدار زیادی از باقیمانده را از پیوند متقابل مورد استفاده در طول تولید، در طول فرآیند تصفیه حذف می کنند.

مزایا و کاربرد ژل درموفیل:

 • به دلیل دارا بودن ویسکوزیته بالا در فیلر های درموفیل، از جاری و ریزش فیلر در زیر بافت های پوست جلوگیری می‌کند.
 • ژل درموفیل بر پایه هیالورونیک اسید که یک آبرسان قوی است، بوده و دارای مدت ماندگاری بالایی است.
 • برای اصلاح فرم صورت، دهیدراته و مرطوب کنندگی پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی، حجم دهی و … کاربرد دارد.
 • یک محصول غیر حیوانی و ضد حساسیت است که پس از تزریق عارضه ای برای افراد به وجود نمی‌آورد.

درموفیل

آیا آزمایش پوستی قبل از درمان لازم است؟

قبل از استفاده از درموفیل نیازی به آزمایش پوست نیست.

اسید هیالورونیک در طی چند ماه به طور کامل در پوست تجزیه می شود و در نهایت هیچ اثری از پرکننده باقی نمی ماند.

وضعیت مجوز ژل درموفیل

دستگاه پزشکی دارای نشان CE اروپا.

نحوه تزریق محصول  ژل درموفیل

درموفیل فقط باید توسط متخصصان پزشکی آموزش دیده و واجد شرایط تجویز شود.

گستره محصول  ژل درموفیل

طیف درموفیل به عنوان 4 محصول ارائه شده است که هر کدام مختص نگرانی های تحت درمان است و در سرنگ های 1 میلی لیتری موجود است.

 • درموفیل

  GLOBAL XTRA

25 میلی گرم در میلی لیتر (BDDE +++)

برای درمان انواع چین و چروک از ریز، متوسط تا عمیق و همچنین بازتعریف کانتور لب. در ناحیه اطراف چشم قابل استفاده نیست. این محصول در لایه های سطحی و میانی تا عمیق پوستی برای اثر ماندگارتر تزریق می شود.

 • درموفیل VOLUME ULTRA

25 میلی گرم در میلی لیتر (BDDE +++++)

تزریق عمیق در درم، چین و چروک های عمیق را کاهش داده و اصلاح می کند و حجم صورت را برای کانتورینگ بهینه باز می گرداند. این محصول از HA با پیوند متقابل قوی تری نسبت به Global Xtra استفاده می کند.

 • درموفیل لب

25 میلی گرم در میلی لیتر (BDDE ++++)

برای ترسیم انحنای طبیعی لب ها برای جلوه و کانتور طولانی مدت و افزایش حجم. این محصول فقط برای لب می باشد.

 • درموفیل REGEN

14 میلی گرم در میلی لیتر(HA بدون پیوند متقاطع)

ایده‌آل برای درمان پیری صورت، دکلته، گردن و دست‌ها، روی درم سطحی اعمال می‌شود تا با استفاده از تکنیک مزوتراپی، رنگ پوست را یکنواخت و برای آبرسانی بهینه به پوست بازگرداند. Regen حاوی اسید هیالورونیک غیر متقاطع است و می تواند در ترکیب با Global Xtra و Volume Xtra در طول درمان استفاده شود.

چه کسانی نباید از ژل درموفیل استفاده نمایند؟

 • زنان باردار و شیرده نباید از درمان درمافیل استفاده کنند.
 • درمان نباید در مناطقی که عفونت فعال، بیماری پوستی حاد یا مزمن یا التهاب پوست وجود دارد، مانند ویروس هرپس سیمپلکس (زخم سرد) انجام شود.

مدت زمان اثر ژل درموفیل

نتایج درموفیل بلافاصله پس از جلسه درمان قابل مشاهده است. نتایج حدود ده روز بعد با فروکش کردن تورم بهینه می شوند.

انتظار می رود نتایج حاصل از درمان به سبک مزوتراپی 3 تا 4 هفته طول بکشد و در یک برنامه جلسات درمانی 3 یا 4 بار در طول سال برای بهبود وضعیت کلی پوست تکرار شود. پس از تکمیل یک برنامه سه درمان، انتظار می رود که نتایج به مدت 4 ماه باقی بماند و درمان های تکمیلی یا نگهدارنده در طول سال توصیه می شود.

عوارض جانبی گزارش شده در اثر استفاده از ژل درموفیل

منتظر قرمزی، درد، تورم، خارش، تغییر رنگ یا حساسیت موقت در محل تزریق باشید. بسته به ناحیه تحت درمان، این مشکل باید به سرعت، طی چند روز تا یک هفته برطرف شود.

کرم بی حس کننده موضعی و بی حس کننده ممکن است در محل تزریق برای کاهش ناراحتی استفاده شود، زیرا محصولات حاوی لیدوکائین نیستند. با این حال، درموفیل از سوزن های ظریف 27½G (گیج) برای اکثر کاربردها استفاده می کند که باید حداقل درد و تورم را به همراه داشته باشد.

ماندگاری فیلر درموفیل فرانسوی چقدر است؟

ماندگاری ژل تزریقی با توجه به شرایط جسمی، جذب ژل توسط بدن و روش تزریق ژل متفاوت خواهد بود.

ولی به طور کلی مدت ماندگاری برترین برندهای جهانی ژل مثل ژل درموفیل، از 6 ماه تا 2 سال متغیر است.

فیلرهای پوستی چه کاری می توانند انجام دهند؟ آنها می توانند مزایای عمده ای از جمله:

 • تقویت خطوط کم عمق
 • پرکردن لب های نازک
 • نرم شدن خطوط، چین و چروک های صورت
 • بهبود ظاهر اسکارهای فرورفته صورت
 • بازسازی ناهنجاری های کانتور
 • کاهش ظاهر سایه پلک پایین

گاهی اوقات می توان به این مزایا بدون هزینه، ناراحتی و خطرات مرتبط با جراحی پلاستیک دست یافت. نتایج فیلرهای پوستی قابل پیش بینی هستند و خطرات و عوارض جانبی نسبتاً کمی دارند.

فیلرهای پوستی معمولاً از اسید هیالورونیک (ماده ای که به طور طبیعی در بدن برای حفظ سطح رطوبت تولید می شود) ساخته می شوند. فیلرهای پوستی برای افزایش حجم و کاهش ظاهر چین و چروک به پوست تزریق می شوند. پرکننده های پوستی، راه حل غیر جراحی برای جوان تر به نظر رسیدن

پرکننده های تزریقی (پرکننده های پوستی) راهی عالی برای حجیم و کاهش خطوط ناشی از پیری پوست هستند که زمان را به عقب برمی گرداند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *